Wyskocz na brunch

Kiedy zaczyna się dla Ciebie weekend? Zaraz po piątkowej pracy, a może dopiero późnym popołudniem w sobotę? Gdzie jadasz? Gdzie spotykasz się z przyjaciółmi? Gdzie chodzisz z rodziną? A może wyskoczysz na brunch? Jeśli nie wiesz, z czy to się je, czytaj dalej.

 

Co to jest brunch?

 

Brunch jest połączeniem późnego śniadania z wczesnym lunchem. Brunch z powodzeniem sprawdzi się jako niedzielny rodzinny obiad. Jego serwowanie zaczyna się około godziny 10.30. W przypadku polskich realiów koniec brunchu w restauracji wyznacza klient. Dlaczego?

 

Bo brunch to nie tylko jedzenie

 

To również czas, w którym beztrosko możemy spotkać się z rodziną bez namysłu, co ugotować, jak podać itp. Brunch zwykle serwowany jest w postaci szwedzkiego bufetu. Podawane są zdrowe dania, a dla najmłodszych porcje słodkich pyszności. Zostało powiedziane, że brunch to nie tylko jedzenie. Dorośli mogą spędzić bowiem czas podczas rozmów, a dzieci bawiąc się i mając opiekę. Większość restauracji mających w swojej ofercie brunch, oferuje atrakcje dla najmłodszych, animatorów zabaw oraz opiekunki.

 

Jakie ceny?

 

W kwestii cen sprawa wygląda następująco. Nie jest to tania forma spędzenia czasu z rodziną. Niemniej jednak biorąc pod uwagę fakt, że serwowane są tu rozmaite, wykwintne dania oraz sporo innych atrakcji, ceny są porównywalne z rodzinnym wypadem na miasto, do galerii handlowej itp. Decydując się na brunch, oszczędzamy na czasie podczas przygotowywania posiłków, jak również możemy odpocząć po tygodniu pracy, gdyż pociechy mają tu zagwarantowaną profesjonalną opiekę.

2 myśli na temat “Wyskocz na brunch

Dodaj komentarz