Kuchenne dylematy meblowe. Co wybrać?

Już niedługo zacznie się okres, w którym będziemy planować w naszych domach zmiany. Będziemy remontować i aranżować. Wiosna sprzyja zmianom. „Co w kwestii kuchni” jest najczęściej zadawanym pytaniem. Kuchenne dylematy meblowe posiada każdy. Podpowiadamy.

 

Meble kuchenne na wymiar czy gotowe?

 

Mniejsze kuchnie zdecydowanie wymagają rozwiązań szytych na miarę. Chodzi przecież o każdy centymetr przestrzeni. Chodzi o aranżację, która sprawi, że wszystko będziemy mieli pod ręką, ale też w takiej kuchni będziemy mogli czuć się komfortowo. Meble na wymiar to najlepsza propozycja dla małych pomieszczeń. Gotowe meble najlepszych z powodzeniem staną i sprawdzą się w dużych kuchniach, gdzie nie mamy żadnych ograniczeń przestrzennych. Nietypowy kształt pomieszczenia to kolejny powód, by poszukać dobrej firmy od aranżacji wnętrz.

 

Moda na 2017 rok

 

To prawda, że kolorem na 2017 rok do naszych wnętrz jest kolor nieba. Osobom, które nie gustują w błękitach proponuje się kolory ziemi. Modny trik wnętrzarski do kuchni? Kontrast. Mamy tu dość szeroki wybór. Biel możemy łączyć z beżami, czernią, zielenią, a nawet czerwienią lub żółcią. Ta ostatnia świetnie komponuje się ze stalą. To propozycja aranżacji dla odważnych, czyli w stylu industrialnym. Na rzecz kontrastów, odważnych zestawień kolorystycznych odchodzimy od skandynawskiej bieli. Meble kuchenne 2017 mają zdecydowanie więcej otwartych półek, są głębsze, a szuflady z jeszcze większą nośnością. Pamiętajmy, że kuchnia pomimo stylu, na jaki się zdecydujemy musi pozostać wnętrzem wyważonym i spójnym.

2 myśli na temat “Kuchenne dylematy meblowe. Co wybrać?

Dodaj komentarz