Must have mężczyzny na wiosnę

Jeszcze trochę i zrzucimy zimowe płaszcze czy kurtki. Już teraz warto dowiedzieć się, co w modzie męskiej na wiosnę będzie piszczało. Przedstawiamy najnowsze trendy dla nowoczesnego modnego mężczyzny.

 

Wiecznie modna ramoneska

 

Wierzchnie okrycie będzie potrzebne również wczesną wiosną. Panowie nie będą musieli rezygnować ze swojej niemalże kultowej czarnej skórzanej ramoneski. Sprawy kurtek męskich nie zamykamy, bo z mody nie wychodzą kurtki sportowe, o których każdy modny mężczyzna powinien pamiętać. Co więcej, z powodzeniem może być to przedłużany fason. Kolorystyka – każdy odcień niebieskiego, aż po granat.

 

Casualowo – nadal dla mężczyzn

 

Casual, czyli męska elegancja nadal trendy. Może być dyplomatycznie, ale też mniej formalnie, czyli marynarka koniecznie w kolorze granatowym lub szarym. Na chłodniejsze dni – krótki płaszcz dwurzędowy lub dłuższa kurtka męska.

 

Konieczne dodatki

 

Każdy mężczyzna powinien wiedzieć, że na jeansach, kurtce, marynarce i białej koszuli ich must have się nie kończy. Dodatki odgrywają w modzie męskiej równie kluczową rolę, co w przypadku kobiet. Tak więc drogi mężczyzno pamiętaj, że tej wiosny obowiązkowo musisz kupić nowe okulary słoneczne, mieć kapelusz, skórzany pasek i portfel z wytłaczanej skóry. Przyda się modna aktówka lub torba miejska na ramię. W przypadku formalnego stroju – koniecznie krawat. Na tym polu nie ma żadnych ograniczeń. A jeśli chcesz zupełnie odmienić swój styl, wybierz muszkę, czyli kolejne must have w modzie męskiej wiosna 2017.

2 myśli na temat “Must have mężczyzny na wiosnę

Dodaj komentarz