O co pytać dj-a na osiemnastkę?

Osiemnastka to szczególna impreza. Jedyna taka, więc jeśli mamy w planach wynajęcie dj-a warto wiedzieć, o co go zapytać. Za taką oprawę płacimy, z powodzeniem możemy mieć więc oczekiwania. Oprócz naszych podpowiedzi, pytajmy o każdą kwestię, która nas nurtuje. Niech dj rozwieje nasze wątpliwości.

 

Jaka muzyka?

 

Inna muzyka grana jest przez dj-a na wesele, inna na osiemnastce. O te kwestię warto zapytać od razu. Trudno, by później zgromadzone towarzystwo miało pretensje do nas, że akurat ten styl nie pasuje. Każdy muzyk ma swój własny repertuar. Z całą pewnością przedstawi go nam. Niemniej jednak w przypadku muzyki to my powinniśmy stawiać warunki. Im dj bardziej otwarty na nasze oczekiwania, tym oczywiście lepiej dla nas. To również fakt, że osoba jest prawdziwym muzykiem.

 

Czy coś więcej niż tylko muzyka?

 

Dj z prawdziwego zdarzenia to również konferansjer. Wybierzmy takiego, który oprócz muzyki będzie mógł zagwarantować nam coś jeszcze, jak na przykład konkursy czy zabawy. W końcu osiemnastka to rodzaj imprezy, która nie jest krótka. Młodzi ludzie bardzo chętnie bawią się do białego rana. Dobry dj to gwarant sukcesu.

Jaka cena?

 

No i najważniejsze, czyli cena. To dość istotna kwestia, gdyż tutaj koszt nie rozkłada się na gości, jak mamy to w przypadku dj-a na studniówkę. Warto potargować się trochę. Cena nie może ulec zmianie, nawet jeśli impreza nieco się przeciągnie. Dlatego pytajmy o każdy szczegół, detal, który nasunie nam się na myśl. Osiemnastka to impreza, która musi się udać.

2 myśli na temat “O co pytać dj-a na osiemnastkę?

Dodaj komentarz