Zaaranżuj swoją oazę spokoju

Zbliża się najpiękniejsza pora roku – wiosna. Czas pomyśleć nie tylko o wiosennych porządkach w naszych garderobach, ale również na zewnątrz domu. Balkon, taras, ogród to miejsca, o których warto pomyśleć już dziś. Jak zaaranżować oazę spokoju dla siebie i rodziny? Zobaczmy.

 

Rower, narzędzia, szpargały i graty – do wyniesienia

 

Być może nie należysz do osób, których balkon tak właśnie wygląda, ale z całą pewnością szukasz aranżacji balkonów, więc podpowiadamy. Najpierw porządki. Ma być pusto. Musisz wiedzieć ile miejsca będziesz mieć na realizację pomysłów. Nie stroń od kwiatów, roślinności, mini krzewów ozdobnych czy owocowych. Pamiętaj o przyjemnym podłożu dla stóp, stoliku, leżaku i krzesłach. Pomimo małej przestrzeni na balkonie możesz mieć naprawdę wiele rzeczy. Pamiętaj, że balkon to miejsce do siedzenia, wypoczynku, nie do chodzenia. Tak samo sprawa wygląda, jeśli interesujesz się projektowaniem tarasów. Oaza spokoju z racji większej powierzchni niż balkon z powodzeniem uda Ci się, jeśli zapamiętasz tę ważną wskazówkę. Aranżujesz taras dla siebie – dlatego nie myśl, czy się to komuś spodoba.

 

A co w ogrodzie?

 

Oaza spokoju w ogrodzie? Marzenie każdego z nas. Jeśli nie masz pomysłu i wiedzy w temacie ogrodnictwa, warto poszukać usług projektowania ogrodów. To bardzo rozsądne rozwiązanie również pod kątem profesjonalnej realizacji systemów nawadniania. Czas nagli. Wiosna za pasem. Pora rozpocząć planowanie oraz szukanie tanich dobrych i sprawdzonych usług. Powodzenia.

2 myśli na temat “Zaaranżuj swoją oazę spokoju

Dodaj komentarz