Prowadź bloga i zarabiaj

Masz pomysł na bloga lub już go prowadzisz? Piszesz o swojej pasji, zainteresowaniach? Jesteś regularnym blogowiczem, który nie odpuszcza nawet wtedy, gdy łapie Cię choroba? Wspaniale. Wykorzystaj ten atut i zacznij zarabiać dzięki programowi afiliacyjnemu. Zobacz, jakie to proste.

 

O programie afiliacyjnym słów kilka

 

Musisz zdecydować się na konkretny program partnerski. Twój reklamodawca powinien mieć choć trochę wspólnego z tematyką artykułów na Twoim blogu. Jak zarabiasz? Dzięki linkowaniu konkretnych usług i produktów w tekstach, umieszczaniu banerów reklamowych. Odwiedzający Twojego bloga to potencjalni klienci reklamodawcy. Internauta klika w reklamę, kupuje produkt lub wypełnia formularz, a Ty dostajesz prowizję. Po czasie to może być Twój dochód pasywny.

Kwestia zaufania

 

Musisz być wiarygodnym blogerem. Nie możesz pozwolić sobie nawet na odrobinę fałszu. Nie kombinuj, bo bardzo szybko możesz przestać istnieć. Wystarczy jedno potknięcie, by raz na zawsze zaprzepaścić daleko idące możliwości zarobku przez internet. Kwestia zaufania internautów do treści, jakie umieszczasz na swojej stronie jest najważniejsza. To oni generują ruch, a tym samym Twoje zyski. Silną podporą dla każdego programu afiliacyjnego są wszelkie portale społecznościowe. Tam też musisz być widoczny. Twoja wiarygodność to pierwszy krok do sukcesu. Nie ograniczaj się tylko do facebooka. Pamiętaj o innych, jak na przykład Instagram, Snapchat, Twitter czy Tumblr. Powodzenia.

2 myśli na temat “Prowadź bloga i zarabiaj

Dodaj komentarz